Dermokosmetyki Decubal « wroć do ACTAVIS


DECUBAL ekspert w dziedzinie suchej i wrażliwej skóry

Dermokosmetyki Decubal dostępne są tylko w aptekach. Jesteśmy przekonani, że tutaj nasi klienci mogą liczyć na dobre, profesjonalne i indywidualne doradztwo w zakresie pielęgnacji skóry.

Pierwotnie Decubal opracowano we współpracy z dermatologamii w Skandynawii.

Wszystko zaczęło się od dermatologów, którzy czuli, że ich pacjenci z chorą i suchą skórą nie mieli odpowiednich produktów. Wówczas wyzwanie podjęła firma farmaceutyczna Actavis, która w swych laboratoriach wspólnie z dermatologami zaczęła opracowywać formuły dermokosmetyków do pielęgnacji skóry suchej i wrażliwej.

Tak zawiązała się długotrwała współpraca Decubal z dermatologamii. 

Współpraca pomiędzy naszymi użytkownikami, dermatologami a Decubal upewnia nas, że mamy odpowiedni asortyment do pielęgnacji suchej skóry, a nasze produkty są najlepszej jakości. Dziś Decubal to jedna z największych marek wśród produktów do pielęgnacji skóry suchej i wrażliwej w Skandynawii. Przez lata opracowywano szeroką gamę specjalistycznych produktów do pielęgnacji skóry suchej i wrażliwej, ale dzisiaj powstają też jej nowi "członkowie rodziny". Wszystkie produkty Decubal są specjalnie przeznaczone do skóry suchej i wrażliwej, co oznacza, że są wolne od substancji zapachowych, barwników i parabenów, oraz substancji mogących zakłócić równowagę hormonalną. Decubal oparty jest na prawie 40-letnim doświadczeniu i dlatego stanowi dziś jedną z najlepiej przetestowanych serii produktów do pielęgnacji skóry.

Decubal polecany do codziennej pielęgnacji całego ciała może być stosowany zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. 

Produkty Decubal stale są poddawane testom podrażnieniowym. Jego bezzapachowa formuła i skuteczność działania została doceniona przez profesjonalistów, dla których Decubal stał się rozwiązaniem problemu suchej skóry ich pacjentów.
« wroć do ACTAVIS

Nasi partnerzy