Kariera « wroć do O hurtowni

AKTUALNE OFERTY PRACY

Pracownik magazynu

Opis stanowiska:

-kompletacja zamówień wg. dokumentów WZ
-przyjmowanie dostaw
-wykładanie towaru na półki

Wymagania:
-umiejętność pracy w zespole
-dokładność, sumienność, rzetelność
-umiejętność szybkiego uczenia się
-gotowość do pracy zmianowej
-wiek do 30 lat
-mile widziane wykształcenie kierunkowe: Technik Farmacji

Oferujemy:
-pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-umowę zlecenie / umowę o pracę
-pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00)

Kierowca

-zaopatrzenie aptek samochodem dostawczym do 3,5t wg. specyfikacji wysyłkowej

Wymagania:

-kultura osobista
-punktualność
-pracowitość
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
-prawo jazdy kategorii B (min. 5 lat czynnie)

Oferujemy:

-pracę od poniedziałku do soboty, czas pracy uzależniony od trasy w danym dniu tygodnia
-umowa zlecenie / umowa o współpracy (działalność gospodarcza: usługi logistyczne)

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV na adres: patryk.porczynski@porfarm.pl wraz z imieniem, nazwiskiem oraz stanowiskiem – w tytule wiadomości. Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie w cv następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

« wroć do O hurtowni

Nasi partnerzy