Składanie zamówień w PORFARM Radom Sp. z o.o. « wroć do O hurtowni


Dbając o jak najwyższą jakość świadczonych przez nas usług umożliwiamy Naszym klientom składanie zamówień na kilka sposobów:
  1. tradycyjne zamówienia telefoniczne,
  2. zamówienia elektroniczne składane przez system KS-EWD,
  3. zamówienia internetowe.
Tradycyjne zamówienia telefoniczne
  Składanie zamówień przez telefon to najstarszy, i do tej pory bardzo popularny, sposób na kontakt z hurtownią. W Porfarm Radom możliwe jest to poprzez darmowy numer infolini 0801 160 963, poprzez bezpośrednie telefony do działu sprzedaży (48) 365 65 65, (48) 365 65 66, (48) 365 20 77 oraz poprzez wewnętrzny system telefonii komórkowej. 
Zamówienia elektroniczne składane przez system KS-EWD
  Składanie zamówień drogą elektroniczną staje się coraz bardziej popularne. Jest to sposób, który pozwala zaoszczędzić czas oraz w bardzo dużym stopniu usprawnić pracę. Po wysłaniu zamówienia poprzez system KS-EWD w bardzo krótkim czasie klient otrzymuje listę braków oraz jest informowany drogą telefoniczną przez wysoko wykwalifikowanych pracowników działu sprzedaży o promocjach i pakietach producenckich. 
Zamówienia internetowe
  Nowością wprowadzoną w Porfarm Radom jest możliwość składania zamówień poprzez stronę internetową. System ten zyskuje coraz większą popularność wśród Naszych klientów. Złożenie zamówienia trwa tylko kilka minut, klient w czasie rzeczywistym ma dostęp do aktualnej oferty oraz może złożyć zamówienie poza apteką z każdego miejsca w którym ma dostęp do internetu. Zachęcamy wszystkich Naszych klientów do składania zamówień właśnie tą drogą. 
  

Klientów, którzy są zainteresowani składaniem zamówień internetowych, prosimy o kontakt w celu założenia indywidualnego konta.  


Hurtownia Porfarm Radom stale podwyższając jakość obsługi Naszych klientów realizuje wszystkie zamówienia producenckie. Obsługujemy zamówienia składane poprzez platformy
 

« wroć do O hurtowni

Nasi partnerzy