Współpraca z Instytutem dermokosmetyków Ideepharm


Historia: Instytut Dermokosmetyków Ideepharm to nowoczesna firma skupiająca specjalistów branży dermokosmetycznej. Tworzy unikalne i zaawansowane technologicznie dermokosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów z zastosowaniem surowców o udokumentowanym działaniu, co gwarantuje ich skuteczność.

Stawia na innowacyjność i najwyższą jakość. Instytut Dermokosmetyków Ideepharm pracuje zgodnie ze standardami GMP. Stale poszerza ofertę kierowaną na rynek farmaceutyczny, by sprostać oczekiwaniom klientów, szukających profesjonalnej pielęgnacji.

Świat naszej marki opiera się na idei zdrowej pielęgnacji.

Produkty pielęgnacyjne Ideepharm są tworzone na bazie aktywnych składników roślinnych, których wzajemne oddziaływanie zostało zbadane i zrównoważone, aby zoptymalizować ich dobroczynne działanie na ciało i umysł.

Dermokosmetyki Ideepharm to wyraz szczególnej admiracji dla składników. W dbałości o człowieka i środowisko naturalne wszystkie nasze produkty:

→ nie są testowane na zwierzętach,
→ zawierają naturalne składniki aktywne,
→ nie zawierają parabenów.

Misja Instytutu Dermokosmetyków Ideepharm Sp. z o.o. koncentruje się wokół wartości „idea zdrowej pielęgnacji”. Pragniemy, by produkowane przez Ideepharm dermokosmetyki odpowiadały na wszystkie potrzeby Państwa skóry, były nieodłącznym elementem codziennej pielęgnacji i sprawiały, że dbanie o siebie będzie przyjemnym rytuałem. Instytut Dermokosmetyków Ideepharm czerpie swą moc zarówno z bogactwa jakie daje natura, ale także stawia na nowe technologie, innowacje i wysoce skoncentrowane składniki aktywne. Dermokosmetyki nie zawierają parabenów. Wszystkie produkty są bardzo dobrze tolerowane przez wrażliwą i alergiczną skórę.

Firma korzysta z laboratorium badawczo-rozwojowego, które prowadzi badania, monitoruje trendy rynkowe, poszukuje innowacji w kosmetykach. Wszystko po to, aby produkowane dermokosmetyki mogły sprostać największym normom jakościowym i przede wszystkim wymaganiom Klientów.

https://ideepharm.pl/

Nasi partnerzy